Par mums

Fonda misija, mērķi, vērtības.

Vienā no skaistākajām vietām Latvijā - Pāvilostā - netālu no jūras, pašā Sakas upes krastā, Upesmuižas parka teritorijā atrodas nodibinājuma „Fonds „Cilvēks Cilvēkam”” ilgstošās sociālās aprūpes un rehabilitācijas iestāde (turpmāk - Iestāde). Iestāde dibināta ar mērķi sniegt ilgstošo diennakts sociālo aprūpi un rehabiltāciju pieaugušām personām. Māja ir pielāgota invalīdu vajadzībām. Pastāvīgi ilgstošajā sociālajā aprūpē un rehabilitācijā atrodas 45 cilvēki. Klientiem ir iespēja pavadīt laiku domubiedru grupās. Svētkos sniedz koncertus vietējās mūzikas skolas audzēkņi, dažādas muzikālās apvienības, deju kolektīvi. Var baudīt skaisto dabu, jasmīnu un ievu smaržu, un klusumu Sakas upes ielokā.

Mājas apkārtnē ir iekopts ziedu un skaistumkoku dārzs, ierīkoti koka soliņi, kā arī lapenīte un skvērs.

Iemītnieku istabiņās katra gultasvieta aprīkota atbilstoši katra klienta vajadzībām. Iestādes virtuves bloks piedāvā četras reizes dienā ēdināšanu.

Mājas pagalmā ir ierīkots bērnu rotaļlaukums klientu tuvinieku labsajūtai.

Starp sauli, jūru un kāpām - atrodas Jūrkalne. Jūrkalnes māja atrodas bijušā skolas un bērnudārza ēkā, kur esam ierīkojuši trīs nodaļas - divas vīriešu nodaļas un vienu sieviešu nodaļu. Ēkas apkārtne ir iežogota pēc ES standartiem, lai garantētu drošību klientiem. Katram klientam mēs nodrošinām individuālu pieeju. Iestādes virtuves bloks piedāvā četras reizes dienā ēdināšanu.